pinscher fejBácskautcai törpe pinscher kennelpinscher fej

Igény felmérés

Mindenkinek a neki legmegfelelőbb kutyát szeretnénk ajánlani ezért kérem válaszoljon az alábbi kérdésekre! Illetve a válaszok alapján segíteni az érkezés előtt, esetleg eltanácsolni ettől a fajtától.

2013. szeptember 31. után a MEOE nem végezhette tovább törvényesen a törzskönyvezést és szövetséggé alakult amelynek tagjai a tenyésztő szervezetek, ők határozzák meg a tenyésztés feltételeit. A törvények töbször módosultak. Jelenleg a MEOESz vêgzi a törzskönyvezést.

Amennyiben szeretne értesülni róla hogy van-e az Ön igényeinek megfelelő kutyusunk kérem adja meg nevét:
  és email-címét

Az Ön számára ideális kutyus:
Neme: *
Milyen idősen szeretné elvinni? *
Ha későbbre tervezi az elvitelét akkor kérem adja meg az évet, hónapot esetleg napot ha az is fontos:
Színe: * - A nálunk érvényes FCI standard ezt a két színt engedélyezi csak!
Várható felnőtt kori mérete(marmagassága): *
- A FCI standard a 25-30 cm-es marmagasságot írja elő, ettől lefele és felfele is az eltérés már hiba és 2 cm-nél nagyobb eltérés kizáró ok. Legnagyobb mértékben a felnevelés határozza meg.
Milyen tervei/céljai vannak vele? *
Fajtán belül milyen temperamentumú lenne az ideálisabb: *
- Minél idősebb annál jobban megítélhető, de az is lehet hogy az új környezetben másképp fog viselkedni. Egyesek nagyon felbátorodtak új helyükön.
Esetleg képek alapján már kiszemelt kutyus?

Milyen környezetbe kerülhet?
Milyen távolságra fog utazni első alkalommal? *
óra, ha nem tudja kérem adja meg a település nevét és hogy mivel utazik(autó, busz vagy vonat?).
Mennyi időt töltene egyedül egész nap? *
Mennyi a leghosszabb idő amit egyedül töltene? *
Pl.: Haza jár ebédelni és egész nap 8 órát van távol, de így 4 óra a leghoszabb idő amit egyedül töltene.
Mennyi személy veszi majd körül?
Lakásba, kertes házba stb. kerül?
Másik kutyus, más állat van? *
Ha albérletben lakik vagy szomszédok, más személy beleegyezése szükséges a kutya tartáshoz ezekkel rendelkezik? *

Ez nem befolyásolja az árat csak ennek megfelelően ajánlunk kutyát ha megadja.
Az Ön szerint reális ár:
Az Ön számára elérhető legmagasabb ár:
Az Ön számára legfontosabb szempont:

Egyéb információk amik fontosak lehetnek: